Najlepszy adres w Warszawie

Wyobraź sobie miejsce w samym sercu miasta …  Holland Park Apartments – nazwa, pod którą kryją się dwa budynki  apartamentowe Brunello i Oscar, wchodzące w skład Inwestycji usytuowanej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Centrum Warszawy, przy ulicy Książęcej 17 i 19, na tyłach Pl. Trzech Krzyży. Nie bez przyczyny swoje sklepy otworzyły tu najlepsze światowe marki,  tj.:  Armani, Zegna, Escada czy Burberry. Niezwykłe i wyjątkowe miejsce … Twoje miejsce … 

Zielony horyzont

Niepowtarzalny klimat Projektu Holland Park Apartments tworzy najbliższe otoczenie. Sąsiadującym z Inwestycją Parkiem im. marszałka E. Rydza-Śmigłego można bez trudu dojść nad brzeg Wisły. Inwestor zadbał także o najbliższe otoczenie kładąc nacisk na architekturę zieleni.

Na każdą porę dnia i nocy

Klasyczna architektura Holland Park Apartments wytwarza niezapomniany nastrój pełen elegancji. Naturalną barierę odgradzającą Inwestycję od otoczenia stanowi skarpa, zaś bezpieczeństwo zapewniają całodobowy monitoring i ochrona. Reprezentacyjne wejście wraz z elegancką recepcją na parterze w budynku Brunello są zapowiedzią wyjątkowej atmosfery i wysokiego standardu.

Wkomponowany w otoczenie

Nowoczesna architektura Holland Park Apartments idealnie wpisuje się w najbliższe otoczenie. Dominujący w elewacji piaskowiec o ciepłym odcieniu i zróżnicowanej fakturze stwarza oryginalny kontrast ze stalowymi elementami i rozległymi przeszkleniami okiennymi.

Poczucie przestrzeni

Z niemal każdego balkonu spośród 59 Apartamentów o powierzchni od 83 do 180 m² (w tym penthouse’y na ostatnich kondygnacjach), rozpościera się wspaniały widok na panoramę Warszawy lub sąsiadujący z Inwestycją Park. Holland Park Apartments to europejski standard. Cicha enklawa w centrum tętniącej życiem aglomeracji.